Filtruj

Filtruj według

Cena
39 200

Kolor
więcej... mniej

Wyposażenie dodatkowe
więcej... mniej

Grzejnik olejowy lub grzenik elektryczny. Ogrzej dom grzejnikiem

Grzejnik olejowy lub grzenik elektryczny. Ogrzej dom grzejnikiem

Mały elektryczny grzejnik łazienkowy w kolorze białym.

MAŁY ELEGANCKI GRZEJNIK...

local_shipping Czas wysyłki 24 godziny
94,00 zł Cena

Stabilny grzejnik elektryczny z zabezpieczeniem przed przegrzaniem 700W.

Grzejnik elektryczny olejowy 11-żebrowy kaloryfer na kółkach
  • Obniżka

GRZEJNIK ELEKTRYCZNY...

local_shipping Czas wysyłki 24 godziny
199,99 zł Cena podstawowa 209,99 zł Cena

Elektryczny grzejnik łazienkowy 11-żebrowy na kółkach z 3-poziomową regulacja mocy 1000W-2500W.

Grzejnik elektryczny na kółkach.
  • %

ELEKTRYCZNY GRZEJNIK...

local_shipping Czas wysyłki 24 godziny
129,99 zł Cena podstawowa 159,99 zł Cena

Elektryczny grzejnik łazienkowy 7-żebrowy na kółkach z 3-poziomową regulacja mocy 600W-1500W.

Termowentylator farelka grzejnik elektryczny
  • Obniżka

TERMOWENTYLATOR - GRZEJNIK...

local_shipping Czas wysyłki 24 godziny
39,99 zł Cena podstawowa 44,99 zł Cena

Przenośna farelka elektryczna z 2-poziomową regulacją mocy.

Grzejnik elektryczny 2000W
  • %

WOLNOSTOJĄCY GRZEJNIK...

local_shipping Czas wysyłki 24 godziny
99,99 zł Cena podstawowa 119,99 zł Cena

Grzejnik elektryczny 750W-2000W z zabezpieczeniem przed przegrzaniem oraz funkcją automatycznego wyłączania w przypadku przewrócenia.

Wolnostojący grzejnik elektryczny z regulacją 1500W

WOLNOSTOJĄCY GRZEJNIK...

local_shipping Czas wysyłki 24 godziny
74,99 zł Cena

Stabilny grzejnik elektryczny z 3-poziomową regulacją mocy oraz zabezpieczeniem przed przegraniem.

Czarna farelka do łazienki z regulowaną mocą grzania.
  • Obniżka

TERMOWENTYLATOR - CZARNA...

local_shipping Czas wysyłki 24 godziny
44,99 zł Cena podstawowa 49,99 zł Cena

Przenośna farelka elektryczna w kolorze czarnym z 2-poziomową regulacją mocy.

Przenośny grzejnik elektryczny z regulowaną mocą grzania.
  • %

MAŁY BEZPIECZNY GRZEJNIK...

local_shipping Czas wysyłki 24 godziny
89,99 zł Cena

Stabilny grzejnik łazienkowy elektryczny z zabezpieczeniem przed przegrzaniem 500W.

Grzejnik olejowy lub grzenik elektryczny. Ogrzej dom grzejnikiem

Odpowiednie ogrzewanie domu jest w stanie sprawić, że będzie w nim nie tylko znośnie podczas srogich mrozów, ale też bardzo przytulnie. Pomysłów na to, jak ogrzać dom, jest sporo. My proponujemy Ci kilka urządzeń do wykorzystania. Sam zdecyduj, który sprawdzi się u Ciebie najlepiej. Grzejniki elektryczne czy może termowentylor do ustawiania w dowolnym miejscu? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Grzejnik olejowy a tanie ogrzewanie

Koszty ogrzewania za sezon zimowy często są dość wysokie. Szczególnie w tych gospodarstwach domowych, w których mieszkańcy bardzo lubią ciepło. Jaki jest najlepszy sposób na to, żeby oszczędzić na ogrzewaniu? Tam, gdzie ogrzewanie nie jest konieczne przez cały dzień lub nawet cały wieczór, można nie montować tradycyjnego grzejnika, czyli nie zakładać instalacji centralnego ogrzewania. Kotłownia, nieużywana łazienka, domowa siłownia, warsztat, garaż. Takich miejsc, które nie potrzebują stałego ogrzewania, jest naprawdę sporo. Co zatem zrobić, żeby mimo wszystko było tam ciepło przynajmniej przez chwilę – na przykład wtedy, gdy akurat wykonujesz tam jakąś pracę? Dobrym rozwiązaniem będzie grzejnik olejowy. To grzejnik elektryczny, który cechuje się tym, że oddawane ciepło emitowane jest przez niego samego, nie przez wodę.

Decydując się na zakup takiego urządzenia, dajesz sobie możliwość używania go gdziekolwiek zechcesz. Wystarczy kupić jeden grzejnik olejowy i przenosić go w miejsca, w których akurat jest potrzebny. Warto też wiedzieć, że grzejniki olejowe przez długi czas utrzymują ciepło – nawet po wyłączeniu. Dzięki temu oszczędzasz sporo energii, a tym samym pieniędzy.

Grzejniki olejowe można również wykorzystać w przypadku, gdy chce się dogrzać pomieszczenie, w którym znajduje się instalacja centralnego ogrzewania. Masz w domu małe dziecko i boisz się, że się przeziębi w niezbyt dobrze dogrzanej łazience? Na chwilę przed kąpielą włącz grzejnik olejowy. A może sam jesteś chory i wchodzenie pod prysznic w chłodnej łazience napawa się strachem? Już znasz sposób – przepis ten sam.

Farelka. Nieśmiertelny dogrzewacz

A teraz kilka słów o nieśmiertelnym mistrzu tematu ogrzewania. Farelka – powszechnie znane urządzenie do dogrzewania pomieszczeń (znane także jako termowentylator). Te niewielkie urządzenia z wbudowaną grzałką są bardzo mobilne. Łatwo je przenieść (łatwiej niż opisywane wyżej grzejniki olejowe), ponieważ są lekkie. Nie zajmują dużo miejsca, więc w zasadzie można je na stałe postawić w jednym pomieszczeniu, a przenosić tylko w razie konieczności. Farelka ma chyba same zalety! Nagrzewa się szybko. Do tego możesz dowolnie ustawić moc grzania. Nie wspominając już o jej cenie.

Łazienka to chyba jeden z najlepszych przykładów pomieszczeń, w których możesz postawić termowentylator. Tam szybkie ogrzewanie przydaje się najczęściej. Można tam nie przebywać przez cały dzień, ale kiedy przychodzi wieczór, wszyscy chcą z niej skorzystać. Taki grzejnik łazienkowy elektryczny pozwala nagrzać pomieszczenie szybko i na chwilę, dzięki czemu oszczędzasz czas, energię i pieniądze.

Parasol grzewczy na jesienne wieczory

A co jeśli chodzi o ogrzewanie na wolnej przestrzeni? Na przykład balkonów czy tarasów, na których zapewne z chęcią spędzasz jesienne wieczory? Tutaj też znajdzie się jakieś wyjście. Parasol grzewczy do postawienia w przestrzeniach otwartych to strzał w dziesiątkę, kiedy zimno daje się już we znaki.

Jeśli sam nigdy nie korzystałeś z takiego urządzenia, to pewnie zdarzyło Ci się zobaczyć go w restauracji, w której w letnie chłodne wieczory goście i tak siedzą na zewnątrz. To właśnie parasol grzewczy pozwala usiąść na przytulnym tarasie i cieszyć się ostatnimi chwilami przed zimą. Zaskocz swoich gości, proponując im imprezę nie tam, gdzie się spodziewali! Zabierz ich na balkon lub taras i daj im szansę na doznania, których jeszcze nie znają.

 

Ogrzewanie domu to temat dostarczający sporo emocji. Dlaczego? Jeśli komuś zależy na oszczędności, to główkuje, co zrobić, aby zużyć jak najmniej energii. I bardzo często kończy się na tym, że po prostu nie ogrzewa niektórych pomieszczeń. To dobry sposób, o ile istnieje możliwość dogrzania ich chociaż przez chwilę. Polecamy nasze produkty, gwarantując, że spełnią wszystkie oczekiwania.

Zobacz więcej