Grill bezdymny - nowoczesne i ergonomiczne grille bezdymne
Grill elektryczny - bezdymny oraz łatwy w obsłudze
  • Wyprzedaż!

WYDAJNY GRILL ELEKTRYCZNY...

0 Opinie 
Cena podstawowa 369,00 zł -10% Cena 332,10 zł
Grill elektryczny zapewnia szybkie grillowanie za pomocą płynnej 5-stopniowej regulacji mocy bez konieczności długiego rozpalania oraz...
Grill elektryczny - grill ogrodowy z bocznymi półkami oraz nieprzywierającą powłoką
  • Wyprzedaż!

WYDAJNY GRILL ELEKTRYCZNY Z...

0 Opinie 
Cena podstawowa 739,00 zł -10% Cena 665,10 zł
Szybkie rozpalanie grilla elektrycznego za pomocą płynnej 5-stopniowej regulacji mocy oraz brak zapachu nieprzyjemnego dymu ułatwią grillowanie w...

Grill bezdymny

Czy grillowanie może być nowocześniejsze? Oczywiście, że tak! Co powiesz na to, że w Twojej kuchni pojawia się grill, na którym możesz przygotowywać smaczne potrawy szybko i bez wychodzenia na zewnątrz? Wydaje Ci się to niemożliwe? Z nami wszystko jest możliwe. Grill bezdymny to krok w stronę nowoczesności w kategorii grillowania.

 

Grill bezdymny na sezon grillowy!

W maju (a może nawet już w kwietniu) Polacy startują z sezonem grillowym. To cudowny okres, kiedy bez obaw o boczki spożywamy spore ilości mięsa, warzyw i innych cudowności z grilla. W tym okresie zawsze lepiej jest być gościem niż gospodarzem. Dlaczego? Dlatego że to właśnie gospodarz musi się pomęczyć z wyczyszczeniem grilla, zebraniem pozostałości po pysznościach i oczyścić misę z popiołu. No i oczywiście musi przewracać te smakołyki, aby się dobrze wysmażyły. A wszystko to w oparach grillowego dymu. Jest jednak dobra wiadomość! W naszej ofercie znajduje się grill bezdymny, dzięki któremu obejdzie się bez pachnących dymem z grilla włosów i ubrań.

 

Jak wygląda i jak działa grill bezdymny?

Misa grilla bezdymnego wyposażona jest w specjalną komorę na węgiel drzewny lub brykiet. Co pozwala na pozbywanie się dymu? System obiegu powietrza, dzięki któremu dym jest rozwiewany.

Kształtem przypomina dużą misę. Jest łatwy w przenoszeniu, dlatego można go zabrać ze sobą wszędzie. Często posiada także pokrywę, która wspomaga smażenie w wysokich temperaturach.

Grill bezdymny, jako że jest nowoczesnym wynalazkiem, również wygląd ma bardzo nowoczesny. Jest zaokrąglany i na tyle duży, że przygotujesz na nim jedzenie dla kilku osób. Jednocześnie jest na tyle mały, że możesz go zabrać ze sobą w trasę, na wakacje, na wypad za miasto czy na działkę.

 

Grill bezdymny w kuchni

Grill bezdymny ma tę zaletę, że można go postawić także w kuchni. Lubisz szukać i próbować nowych przepisów na grillowane obiady? Od dziś nie musisz ani rozpalać tego dużego i niezbyt poręcznego grilla podczas zimy ani kupować specjalnej patelni do grillowania. Grill bezdymny spełni swą funkcję doskonale, dając Ci nie tylko przepyszny posiłek, ale także nie zasypując Cię górą popiołu. I to wszystko w Twojej kuchni, bez wychodzenia z domu.

 

Grill bezdymny zamiast tradycyjnego

A dla tych, którym grillowanie od zawsze sprawia przyjemność, grill bezdymny może stać się doskonałym zamiennikiem typowego grilla. W ten sposób pasja do grillowania może być realizowana w każdym miejscu na ziemi i niemal we wszystkich warunkach. Kupując grilla bezdymnego zamiast tradycyjnego, otwierasz sobie drogę na nowe możliwości: grillujesz na wakacjach, u teściów w ogródku, a nawet na balkonie czy we własnej kuchni.

Ten, kto raz przekonał się do tego urządzenia, już nigdy nie będzie chciał z niego zrezygnować. Tym bardziej, że jedzenie z niego pochodzące jest MAJsmaczniejsze na świecie!

 

Grill bezdymny to odpowiedź na potrzeby epoki. Dzięki niemu można w sposób nowoczesny grillować tradycyjne potrawy. I co najważniejsze – wygodnie robić to w dowolnym miejscu. Sprawdź, jakie propozycje znajdują się w naszej ofercie.