Akcesoria grillowe - stwórz swój zestaw do grilla
Kamień do pizzy to doskonały wybór dla osób chcących doskonale wypieczonego ciasta
  • Wyprzedaż!

KAMIEŃ DO PIZZY

0 Opinie 
Cena podstawowa 65,99 zł -50% Cena 33,00 zł
Kamień do pizzy o średnicy 38cm pozwoli na przyrządzenie doskonałej pizzy dla całej rodziny.
Podstawowe akcesoria do grillowania - zestaw kuchenny.
  • Wyprzedaż!

PODSTAWOWE AKCESORIA DO...

0 Opinie 
Cena podstawowa 39,00 zł -50% Cena 19,50 zł
Zestaw podstawowych akcesoriów do grillowania - łopatka, widelec i szczypce doskonale sprawdzą się w sezonie letnim.

Akcesoria grillowe

Akcesoria grillowe to przedmioty, bez których nie obejdzie się żaden znawca grilla. Zestaw do grilla obejmuje nie tylko tradycyjne sztućce, ale i inne dodatki. Sprawdź, co znajduje się w naszej ofercie. Może znajdziesz coś, o czym nawet nie MAJrzyłeś. A już na pewno coś, co pomoże Ci na przyjemniejsze grillowanie.

Zestaw do grilla – przydatne akcesoria grillowe

Nowoczesny grill musi spełniać wszystkie oczekiwania, jakie tylko użytkownicy sobie wyMAJrzą. Zatem musi posiadać takie akcesoria grillowe, żeby biesiadowanie wspólnie z bliskimi było wyłącznie przyjemnością.

Letnie barbecue to już nasz polski zwyczaj. Zaczynamy sezon na grillowanie, kiedy tylko zaczną się pojawiać pierwsze oznaki wiosny. I tak nad grillem spędzamy czas aż do października. Najbogatszy w grillowe zapachy jest oczywiście maj, kiedy urlopujemy się podczas długiego weekendu. Oprócz samego grilla i pysznych smakołyków, które specjalnie na niego przygotujemy, potrzebne nam są akcesoria grillowe, przyśpieszające pracę nad mięsem i warzywami.

Najpotrzebniejsze akcesoria grillowe

Tradycyjne akcesoria grillowe są dostępne niemal przy zakupie każdego rodzaju grilla. Taki zestaw do grilla powinien obejmować takie sprzęty i przedmioty jak:

- szczypce do grilla – służą do chwytania i przewracania kawałków mięsa i warzyw, które znajdują się na ruszcie; dzięki nim odbywa się to wygodnie i bezpiecznie,

- szpikulce do warzyw, np. do kukurydzy – dzięki nim możesz nabić poszczególne smakołyki, żeby lepiej przypiekły się na grillu,

- łopatka do delikatnych potraw – dzięki niej można delikatnie zdjąć z rusztu te smakołyki, które wymagają innego podejścia niż np. kiełbaska; chodzi np. o warzywa, które łatwo zmieniają kształt,

- widelec grillowy – przydaje się zwłaszcza do grilla murowanego, ale sprawdzi się również w tym tradycyjnym,

- szufelka do węgla – żeby grill się nie wypalił, a ręce nie wybrudziły.

Jakie jeszcze akcesoria grillowe mogą się przydać?

Nowoczesne grille wyposażone są w mnóstwo dodatkowych funkcjonalnych akcesoriów. Zostały one pomyślane tak, żeby przynosić jak najwięcej korzyści gospodarzom, którzy MAJrzą o tym, żeby w ciszy i spokoju spędzić czas ze znajomymi, a przy tym zjeść coś pysznego i bez zbyt długiego oczekiwania.

Im więcej akcesoriów ma grill, tym mniej czasu trzeba przy nim spędzić. Poza tym zamiast biegać do domu co rusz po jakieś przyrząd lub dodatki, można w spokoju delektować się spokojem i… pysznymi kiełbaskami. Nowoczesne akcesoria grillowe to m.in. dodatkowe ruszty, półeczki, szufladki.

Dodatkowe ruszty mają różne średnice, dzięki czemu można je dostosować do ilości nakładanego mięsa. Półeczki i szufladki znajdą zastosowanie przy przechowywaniu ketchupu i sztućców, czyli tego wszystkiego, czego zna udanym barbecue zabraknąć nie może.

Zestaw do grilla pomoże Ci lepiej przygotować się do sezonu grillowego. A ponieważ te sezon trwa dobre pół roku (albo i więcej), warto już teraz sprawdzić, co znajduje się w naszej ofercie. Takich przygotowań na pewno nie pożałujesz – będziesz wręcz zadowolony, że zaoszczędziłeś sporo czasu. A że czasu zawsze jest za mało – ten zaoszczędzony spędź z przyjaciółmi.