Grille ogrodowe | Wysoka jakość w atrakcyjnej cenie | Majowo.pl

Grille


Grille ogrodowe – funkcjonalne i nowoczesne modele

Grill ogrodowy to jeden z głównych elementów wyposażenia przydomowej strefy relaksu. Gotowanie na zewnątrz sprawdza się podczas wypoczynku z biskimi i znajomymi. Kiedy tylko dni stają się cieplejsze, miłośnicy grillowania rozpoczynają sezon spotkań, w trakcie których można delektować się najlepszymi produktami smażonymi na grillu.

Jaki grill wybrać? Który najlepiej sprawdzi się na spotkania w dużym gronie, a który na niedużym tarasie? Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji. W naszej ofercie znajdziesz grille gazowe, węglowe i elektryczne. To nowoczesne urządzenia wyposażone w szereg przydatnych funkcji, które ułatwią przygotowywanie doskonałych potraw smażonych.

Grill ogrodowy

Grille stojące to rozwiązanie do ogrodu, na taras i działkę. Te dostępne w naszej ofercie, zadowolą każdego użytkownika. Sprawdź asortyment Majowo.pl i wybierz dla siebie model, który spełni Twoje oczekiwania. Stwórz miejsce do codziennego relaksu.

Wypoczynek w przydomowym zaciszu wymaga przygotowania przestrzeni, która będzie przytulna i komfortowa, tak aby można było tam spędzać radosne chwile. Co najlepiej sprawdzi się w takim miejscu? Niezbędny jest zestaw mebli ogrodowych dopasowany do liczby osób, które będą z niego korzystać. Można ustawić też basen i oczywiście grill. To właśnie grill będzie centralnym punktem, gdzie przygotujesz pyszności dla swoich gości.

Grill przenośny

Kiedy na kartach kalendarza w końcu widzimy cieplejsze miesiące - przebywanie we wnętrzu domu wydaje się mniej atrakcyjne. Większość z nas woli wtedy spędzić czas w ogrodzie. Jedni traktują tę zieloną przestrzeń jak jadalnię i salon, a drudzy dokładają do tego jeszcze kuchnię - zabierają się za gotowanie na świeżym powietrzu, podczas którego grill przenośny występuje w roli głównej. To dobra okazja do wspólnych spotkań i kuchennych eksperymentów.

Przenośny grill to bardzo funkcjonalne rozwiązanie, ponieważ można go ustawić w dowolnym miejscu. Niezależnie od tego, czy chcesz gotować na tarasie pod zadaszeniem, czy potrzebujesz ustawić urządzenie na otwartej przestrzeni – zrobisz to bez problemu.

Grill bezdymny

Grillować można nie tylko na tarasie i w ogrodzie, ale też w domu lub na balkonie. Elektryczne grille bezdymne stanowią optymalne rozwiązanie dla każdego, kto chce cieszyć się ze smaku smażonych potraw cały rok. Są to urządzenia, z których można korzystać z powodzeniem na zewnątrz i w domu, dlatego sprawdzą się kuchni – przygotujesz dzięki nim grillowane, pyszne potrawy nawet zimą.

Grill zamykany

Funkcjonalnym rozwiązaniem na taras są grille zamykane, które ułatwiają przyrządzanie perfekcyjnie wysmażonych dań. Większość pokryw wyposażonych jest w szereg dodatkowych funkcji, aby zapewnić wygodę podczas grillowania.

Termometr w pokrywie umożliwia stałą kontrolę temperatury wewnątrz grilla, dzięki czemu możliwe jest jej dostosowanie optymalnie do smażonych produktów. Regulacja przepływu powietrza również wpływa na jakość gotowych dań. Tego rodzaju udogodnienia sprawiają, że wszystkie przygotowane na grillu potrawy są jeszcze smaczniejsze. Dodatkowo, pokrywa ogranicza rozprzestrzenianie się dymu po całym ogrodzie. Grill z pokrywą to bardzo funkcjonalne i praktyczne rozwiązanie.

Grill okrągły

Jednym z popularniejszych modeli są grille ogrodowe okrągłe. To najczęściej grille węglowe, które wciąż są bardzo chętnie wybierane przez klientów. W naszej ofercie znajdziesz szeroki asortyment tego typu urządzeń. Grill okrągły z pokrywą i półkami, to wygoda codziennego grillowania. Kompaktowe wymiary tych modeli idealnie pasują nawet do małego ogrodu i na nieduży taras. Grill zamykany kulisty wyposażony w kółka, można z łatwością przetransportować w dowolne miejsce. Klasyczny design okrągłych grillów sprawia, że pasują doskonale do wielu aranżacji na zewnątrz.

Grill prostokątny

Szukając grilla z dużą powierzchnią grillowania, najczęściej wybierane są te prostokątne. Grill prostokątny gazowy z 4 lub 6 palnikami, to propozycja dla osób, które gotują w większym gronie i chcą jednocześnie przygotować dużą ilość potraw. Gazowy grill to bardzo szybkie odpalanie i wygoda użytkowania. Oczywiście prostokątny kształt nie jest zarezerwowany tylko dla tego typu urządzeń. To także grille elektryczne i węglowe. Wybór kształtu zależy od indywidualnych preferencji użytkowników. Istotne jest bowiem to, czy dany model pasuje do całej aranżacji ogrodu i czy jego wymiary będą odpowiednie dla miejsca jakim dysponujemy.

Grill z pokrywą

Grille kuliste z pokrywą, składające się z misy wykonanej ze stali emaliowanej i stalowej pokrywy z regulacją przepływu powietrza, to dobry wybór do ogrodu i na działkę. Wyposażone w popielnik, dzięki któremu utrzymanie czystości jest znacznie łatwiejsze, dodatkowe półki i koła ułatwiające transport. Niektóre wyposażono także w termometr stanowiący niesamowicie istotne wsparcie podczas grillowania przysmaków. Grill zamykany z pokrywą jest wygodny w obsłudze, a przede wszystkim pozwala na przygotowanie dobrze wysmażonych mięs.

Grill mały

Grill mały to propozycja dla każdego, kto nie dysponuje większą przestrzenią. Mały elektryczny grill sprawdzi się nie tylko w ogrodzie i na tarasie, ale też w kuchni. Jest to rozwiązanie doskonałe dla każdego, kto chce cieszyć się smakiem grillowanych dań o każdej porze roku. Nieduży grill węglowy można z powodzeniem zabrać ze sobą na działkę lub kemping. Z kolei mały grill bezdymny to doskonałe rozwiązanie na balkon.

Grill duży

Dla prawdziwych fanów grillowania, którzy spotykają się w ogrodzie z większą grupą znajomych i chcą przyrządzać dużo potraw, optymalnym rozwiązaniem będzie grill XXL. Urządzenie z 6 lub 4 palnikami, sprawdzi się doskonale, jeżeli dysponujemy miejscem o większej powierzchni, gdzie ustawić można nie tylko grill, ale też meble i na przykład basen. Grill duży daje możliwość smażenia jednocześnie wielu produktów i przygotowania większej ilości dań. Jest to najlepszy wybór dla osób, które lubią grillować dla rodziny i znajomych, przygotowywać bardzo zróżnicowane potrawy.

Grille ceny

Sprawdź ofertę grillów na Majowo.pl. To szeroki wybór rozmaitych modeli, wśród których znajdziesz sprzęt optymalnie dopasowany do swoich potrzeb. Ogrodowe grille – ceny zawsze atrakcyjne? Tak, znajdziesz je w naszym asortymencie. Wybieraj spośród grillów gazowychwęglowych i elektrycznych. Każdy z nich wyposażony jest w wiele przydatnych funkcji i rozwiązań, które ułatwiają grillowanie i sprawiają, że staje się ono jeszcze bardziej przyjemne.