Namiot TIPI dla dzieci z podłogą i oknem
  • Wyprzedaż!

Namiot dla dzieci TIPI z...

Cena podstawowa 189,00 zł -70,00 zł Cena 119,00 zł
Namiot TIPI dla dzieci z podłoga i okienkiem zapewniającym swobodny przepływ powietrza wewnątrz namiotu.

Namiot dla chłopca

Namiot dla chłopca to możliwość rozwijania jego wyobraźni już od najmłodszych lat. Zapewnij swojemu synowi zaczarowaną przestrzeń do odkrywania zagadek świata.

 

Dzieci żyją w świecie, który nam, dorosłym, już jest niedostępny. Nie patrz na ich potrzeby jak na swoje – spróbuj wrócić do lat dziecięcych i przypomnij sobie, co Tobie sprawiało największą radość. Stworzenie we własnym pokoju zaczarowanego świata marzeń było jednym z wyzwań, które tak bardzo chciało się osiągnąć. Pamiętasz? Mamy coś, co prawdopodobnie uszczęśliwi Twojego syna! Namiot dla chłopca, w którym można odkrywać nieznane na zewnątrz tajemnice świata. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

Namiot dla chłopca – przestrzeń skarbów

Przypominasz sobie powrót z pracy i widok dziecka schowanego pod kocami imitującymi namiot? To chyba obrazek, który miał okazję zobaczyć każdy rodzic. Być może jest to przestrzeń, w której należy szukać pomysłu na prezent dla niego na Dzień Dziecka, urodziny czy mikołajki.

Namiot tipi dla chłopca to idealne miejsce do tego, żeby… ukrywać skarby. Taaak! To jedno z największych MAJrzeń każdego dziecka – przestrzeń, w której schowa coś, co trzyma przed światem dorosłych w tajemnicy. Dzięki temu bajkowy świat będzie na wyciągnięcie ręki.

Do czego jeszcze można wykorzystać tipi dla chłopca? Może na popołudniową drzemkę w miłym towarzystwie ulubionych pluszaków? W ciekawych miejscach śpi się zupełnie inaczej niż w zwykłym łóżku. Spróbuj – może drzemki staną się dla Twojego syna czasem odpływania w marzenia. Jeśli do tej pory mieliście problem z zasypianiem, może namiot dla chłopca pomoże poprawić nieco sytuację.

 

Namiot dla chłopca na świeżym powietrzu

Namiot tipi dla chłopca nadaje się do postawienia nie tylko w pokoju. Świetnie sprawdzi się również na świeżym powietrzu. Przyda się tam zwłaszcza wtedy, gdy Twój syn organizuje przyjęcie dla kolegów i koleżanek ze klasy. Wyobrażasz sobie, jak dużo zabawy zapewnisz swojemu dziecku, pozwalając mu na zabawę w tipi dla chłopca?  

Może zauważyłeś, że pojawiła się tutaj jedna z bardzo ważnych cech, jakie posiada namiot tipi dla chłopca. Otóż jest on przeznaczony do zabawy nie tylko w pojedynkę, ale także w kilka osób. Dlatego zabawa z rodzeństwem lub kolegami ze szkoły nabierze nowego wymiaru.

 

Namiot dla chłopca pobudzi wyobraźnię!

Namiot dla chłopca pomoże wpłynąć na rozwój dziecka. Pewnie zastanawiasz się, w jaki sposób. Rozwój dotyczy także wyobraźni, a zabawa w namiocie wpływa na wyobraźnię jak nic innego. Pozwala poszerzać horyzonty, a przecież one są potrzebne przez całe życie! Zwłaszcza na samym początku, czyli w szkole. Z namiotu tipi możesz bowiem stworzyć codziennie coś innego. Dziś może on być indiańską wioską, aby jutro zabrać Cię razem z synem w przestrzeń kosmiczną. Wszystko ogranicza jedynie… no właśnie – wyobraźnia. A tę warto ćwiczyć od dziecka.

Oferujemy namiot tipi dla chłopca w wielu kolorach i rodzajach. Wybór odpowiedniego pozwoli jeszcze bardziej pomóc w rozwijaniu wyobraźni. Jesteśmy specjalistami od spełniania dziecięcych MAJrzeń, dlatego zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.