Zestaw cateringowy na imprezę w ogrodzie

list W: Przyjęcie w ogrodzie Na: comment Komenatarz: 0 favorite Wejścia: 132

Impreza w ogrodzie to świetny pomysł na zabawę niemal, bez wychodzenia z domu. Zorganizuj imprezę w ogrodzie z naszymi podpowiedziami. 

Impreza w ogrodzie inna niż zwykle

Impreza w ogrodzie może odbyć się w całkiem inny stylu niż do tej pory. Jeśli dotychczas pożyczałeś krzesła od sąsiadów i rodziny, a stołami były kartonowe pudła lub drewniane palety, to dzisiaj nadchodzi czas na zmianę. Wspomnienia zawsze są przyjemne, a nie ma nic przyjemniejszego niż wspominanie lat, kiedy nie potrzeba było zbyt wielu rzeczy, żeby dobrze się bawić. Nadchodzi jednak w życiu taki czas, że chciałoby się odpocząć od kombinowania i usiąść przy stole jak należy, nie sądzisz?

Właśnie po to powstała propozycja stołów i krzeseł cateringowych na imprezy do ogrodu. Dzięki nim każdy ogród będzie wygląda jak wnętrze, które czeka na przyjęcie gości.

Impreza w ogrodzie – przygotowanie

Impreza w ogrodzie wymaga solidnego przygotowania. Trzeba przemyśleć naprawdę sporo rzeczy, aby przyjemnie siedziało się w towarzystwie bliskich i znajomych.

Pierwsza rzecz, o której trzeba pamiętać, to oczywiście konkretne miejsce, w którym ta impreza się odbędzie. Zdecyduj, czy będzie to środek ogrodu, czy może przestrzeń bliżej domu. Czy ustawisz stoły na kostce, czy może najlepiej będzie na trawie? Ważne jest zadaszenie – w przypadku deszczu wszystkie Twoje plany nie pójdą na marne, bo będziecie osłonięci przez dach.

Jeśli lubisz często organizować imprezy w ogrodzie, być może sprawdzi się zakupienie specjalnego zadaszenia, np. żagla przeciwsłonecznego, który można rozłożyć niemal wszędzie i w dowolnym momencie zdjąć. Wygląda zawsze dobrze i jednocześnie nadaje przyjemny klimat przyjęciom. 

Impreza w ogrodzie - zestawy cateringowe

Nie można zapomnieć o meblach, czyli stołach i krzesłach, na których posadzisz swoich gości. Jeśli imprezy obok Twojego domu zdarzają się często (a wierzymy, że tak jest, bo przecież nie ma nic piękniejszego niż życie towarzyskie), to warto wyposażyć się w stoły i krzesła cateringowe – na własność. Dzięki nim nie będziesz czuł żadnych ograniczeń, a przygotowanie do każdego przyjęcia będzie sprawiało Ci ogromną przyjemność. 

Stoły i krzesła dostępne są w różnych rozmiarach i stylach, co przekłada się także na cenę. Sprawdź, co masz do wyboru i wyposaż swój ogród w zestaw cateringowy najlepszy z możliwych. Dużą zaletą tego rozwiązania jest fakt, że zarówno stoły, jak i krzesła można składać. Zmieszczą się w każdej skrytce, a Ty będziesz mógł je wyciągać zawsze wtedy, kiedy będą potrzebne. Czy to nie wygodne rozwiązanie? 

Zestawy cateringowe są tak przygotowane, byś sam nie musiał się zastanawiać, czego jeszcze brakuje. Stoły i krzesła dla gości, a oprócz tego stoły do podawania dań (np. podczas imprezy ze szwedzkim stołem). Sam skompletuj swój zestaw cateringowy, wybierając to, co na pewno się przyda. 

Impreza w ogrodzie - dekoracje

I wreszcie czas na najprzyjemniejsze przygotowania do imprezy w ogrodzie. Dekoracje! Lubisz przystrajać wnętrza, a żadne przyjęcie w rodzinie nie może się obejść bez Twoich podpowiedzi dotyczących doboru ozdób? A może chcesz to zrobić pierwszy raz, żeby wywrzeć wrażenie na gościach? Na pewno sprawdzą się balony. To must have każdego przyjęcia. Wcale nie muszą to być standardowe balony, które znamy chociażby z wesel sprzed lat. Co powiesz na balony wypełnione helem? Można je przywiązać do kolorowych sznureczków i ustroić nimi każde krzesło, aby dodać mu atrakcyjności. Możesz wykorzystać je przy każdym krześle lub przystroić nimi krzesła dla dzieci.  

Bardzo popularne są teraz girlandy przeróżnych rodzajów: kwiatowe, geometryczne, żarówkowe czy materiałowe. Można je zawiesić na stałe, by cieszyły oko, a można też korzystać z nich wyłącznie podczas przyjęć. Stanowią świetny dodatek do tradycyjnych dekoracji, czyli np. kwiatów na stołach. Wpadają w oko i… świetnie wychodzą na zdjęciach. Pasują do każdego stylu, który wybierzesz na imprezę: rustykalnego (zwłaszcza girlandy żarówkowe), ale i nowoczesnego (np. geometryczne kształty), a także romantycznego (szczególnie te kwiatowe). Możesz je wykorzystywać wielokrotnie podczas różnych przyjęć lub ustroić nimi sypialnię albo jesienny balkon, na którym przyjemniej będzie spędzać czas. 

Zorganizuj imprezę w ogrodzie w swoim stylu. Dobierz odpowiednie dekoracje. Nie zapominaj o tym, jak ułatwić sobie taką organizację w przyszłości. Zestaw cateringowy możesz wykorzystywać wielokrotnie.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień