Fotel wiszący i co jeszcze na taras?

list W: Taras Na: comment Komenatarz: 0 favorite Wejścia: 200

Fotel wiszący na taras dziś w roli głównej! Dowiedz się, gdzie go postawić i jak zaaranżować przestrzeń na zewnątrz.

Taras to miejsce wyjątkowe. Niech się cieszą ci, którzy posiadają taką przestrzeń na zewnątrz swojego domu. Podczas sezonu letniego spędza się na nim bardzo dużo czasu, więc warto zaplanować, jak będzie wyglądał. Nie chodzi wyłącznie o aspekty wizualne, ale przede wszystkim o to, aby taras był urządzony wygodnie. Dzięki temu czas na nim spędzony będzie jeszcze przyjemniejszy! Jak to zrobić, by połączyć funkcjonalność oraz świetne efekty wizualne? Co powiesz na fotel wiszący? Hm, czyż to nie kusząca propozycja?

  

fotel wiszący dwuosobowy

Fotel wiszący – przyjemność doznań

Kiedy idziesz w gości i do wyboru masz kanapę albo wolny fotel, to co wybierasz, żeby usiąść? Prawdopodobnie fotel! No tak! Bo przecież fotel to jeden z najwygodniejszych mebli, jakie świat widział. A jeśli połączyć fotel z możliwości bujania w powietrzu, to już nikt nie będzie potrafił się oprzeć.

Fotel wiszący to jedna z propozycji, które cieszą się ostatnio dużym zainteresowaniem wśród klientów. Fotel wiszący jednoosobowy możesz potraktować jako dodatek do pozostałych mebli w ogrodzie: stołu, krzeseł lub sofy.

Ale możesz równie dobrze tak ustawić meble, by to wiszący fotel był centrum. Możesz na przykład wybrać fotel wiszący dwuosobowy, który zajmie więcej miejsca i pomieści więcej osób. Jakie są inne jego zalety? Otóż duży wiszący fotel może posłużyć nie tylko do siedzenia, ale i do leżenia! Bujana kanapa na zewnątrz to dopiero MAJrzenie!

 

Bujak ogrodowy a stolik kawowy

Bujak ogrodowy to ważny mebel, jednak trzeba pamiętać, że na nim filiżanki kawy nie da się postawić. Co zatem jeszcze się przyda? Oczywiście stolik kawowy, czyli rzecz niezbędna, jeśli zamierzasz zapraszać do siebie gości.

Czy bujak nadaje się do postawienia przy stoliku kawowym? Zależy, jakiej wysokości stolik wybierzesz. Standardowe stoliki kawowe mają wysokość 40-45 cm, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać coś na zamówienie. Weź pod uwagę, czy bujak będzie centralnym meblem twojego tarasu, czy raczej dodatkiem. Jeśli obok niego staną tradycyjne krzesła lub sofa tarasowa, wówczas wystarczą również standardowe wymiary stolika.

 fotel wiszący jednoosobowy

Bujak na taras cały w kwiatach

Pamiętaj, żeby na tarasie umieścić mnóstwo kwiatów. Możesz je bez problemu dostosować do stylu przewodniego tej przestrzeni do odpoczynku. Możesz wybrać kwiaty kolorowe albo zielone. Kolorowe będą pasować do ciepłych, rustykalnych, sielskich i tradycyjnych przestrzeni. Te zielone z kolei dodadzą uroku tam, gdzie zastosowano nowoczesny styl, ale będą też dobrze wyglądać wśród rustykalnych elementów.

Wśród mnóstwa roślin fotel bujany stanie się ulubionym miejscem do spędzania wolnego czasu. Na tarasie będziesz się czuł niczym w ogrodzie pełnym najpiękniejszych kwiatów. Wyobraź sobie jeszcze zapachy, jakie unoszą się wokół Ciebie i… zabieraj się do pracy! Twój taras sam się nie urządzi.

Urządzenie przestrzeni tarasowej to nie lada gratka dla miłośników wypoczynku w oryginalnych miejscach. A jeśli to oryginalne miejsce może znajdować się w pobliżu Twojego domu, to chyba nic lepszego nie może Cię spotkać. Bujak ogrodowy umieszczony na tarasie to strzał w dziesiątkę. Obok niego umieść stolik kawowy i sofę, a nic więcej nie będzie Ci potrzebne do pełni szczęścia.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień