Jakie meble bankietowe sprawdzą się najlepiej?

list W: Meble ogrodowe Na: comment Komenatarz: 0 favorite Wejścia: 140

Meble ceteringowe - podstawa udanego przyjęcia w plenerze

Przyjęcia i uroczystości w plenerze cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Można je urządzać w urokliwych miejscach, do tego tworząc klimat, jaki tylko zapragniemy. Tańce i różne zabawy to na pewno atrakcja wciągająca wszystkich gości na plenerowych przyjęciach. Jednak, aby odpocząć czy porozmawiać, najlepiej zajadając się przy tym pysznym jedzeniem, wysuwa się niezbędny element takich imprez - meble cateringowe. Czy to oficjalny bankiet, ślub, urodziny, ważna rocznica - takie podstawy, jak chociażby stół, pozostają niezmienne. 

Zestaw cateringowy

Meble na zewnątrz - na co zwrócić uwagę?

Meble cateringowe to bardzo ważny element wszystkich imprez. Dlatego ich dobór powinien być naprawdę przemyślany. Warto zwrócić uwagę na parę kwestii, przy ich wyborze:

  • stabilność 

Przede wszystkim stabilność. Meble cateringowe muszą zachowywać stabilność na każdym podłożu. Zapewnia to przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa naszym gościom. W przypadku stołów jest to o tyle ważne, bo chcemy mieć pewność, że wszystko co na nim, jest nie wyląduje nagle na ziemi. 

  • wygoda

Miło spędzony czas na przyjęciu, które trwa co najmniej kilka godzin, to przede wszystkim nasz komfort. A niewygodne krzesło czy ławka nam tego nie zagwarantują. Dlatego powinniśmy wybrać takie meble bankietowe, które są przyjemne w użytkowaniu.

  • łatwość składania

Łatwe składanie mebli cateringowych to ukłon dla nas samych. Przede wszystkim przygotowanie stołów i krzeseł zajmuje nam mniej czasu. Po drugie, czynność ta jest łatwa i przyjemna, a nie wiąże się z dużym wysiłkiem.

  • bezproblemowe przechowywanie

Meble, które łatwo złożyć, a tym samym są niewielkich gabarytów, to meble, które bez problemu przechowamy do następnej imprezy. Nie oszukujmy się, nie każdy ma miejsce na przechowywanie kilku ławek, stołów czy krzeseł. 

  • czas użytkowania

Materiały, z jakich zrobione są meble na zewnątrz, wpływają na ich trwałość. Zależy nam, aby czas użytkowania mebli cateringowych był jak najdłuższy, dlatego warto na to zwracać uwagę.

Oczywiście możemy jeszcze wymienić kwestie wyglądowi mebli bankietowych, bo nie jest to bez znaczenia. Jednak to już zależy od indywidualnych preferencji.

Krzesło cateringowe Ławka cateringowa Stół kateringowy

Meble bankietowe 

Detale, które mają wpływ na całokształt. Tak chyba można opisać subtelne dekoracje na stołach czy krzesłach ceteringowych, prawda? Meble bankietowe można ozdabiać zgodnie z naszym zamysłem, jednak meble same w sobie już mogą być ozdobą. Oprócz kolorystki czy kształtów możemy wyróżnić różne rodzaje mebli: krzesła, ławki albo zestawy. 

  • Krzesło, a mamy teraz na myśli oczywiście wygodne i składane, to przedmiot, który w 100% służy tylko Tobie. Jeśli na przyjęciu chcesz mieć dużo przestrzeni wokół siebie, nic nie zapewni Ci jej bardziej, jak właśnie krzesło! Z łatwością możemy zmieniać położenie krzesła, a jego transport jest porównywalnie prosty. Krzesła składane mają to do siebie, że ich przechowywanie nie zajmuje dużo miejsca. Kolejnym plusem jest nieomylność, jaką gwarantuje nam krzesło. Bo znając liczbę gości, możemy być pewni, że każdemu z nich zapewnimy coś do siedzenia. Poza tym, mamy dość szerokie pole manewru, jeśli chodzi o dekoracje krzeseł. 
  • Ławka to wielofunkcyjny mebel. Możesz siedzieć sam, mając dużą przestrzeń wokół siebie (nawet większa niż daje krzesło). Jednocześnie ławka zapewnia siedzisko dla dużej grupy osób. Poza tym, ławka świetnie sprawdza się w mniejszych przestrzeniach. A w awaryjnych sytuacjach ławka może posłużyć jako łóżko, co prawda nie najwygodniejsze, ale zawsze coś. 

  • Nieważne czy wokół będą krzesła czy ławki, stół potrzebny jest zawsze. Jest to jednak mebel niezastąpiony. Przez całe przyjęcie to właśnie na stole znajduje się jedzenie, przy nim wszyscy go jedzą, a wcześniej mogą go nawet na nim przygotować. To właśnie na tym meblu uwielbiamy stawiać subtelne ozdoby, które komponują się z pozostałymi dekoracjami na przyjęciu. 

  • Na koniec połączenie, czyli zestaw cateringowy. Stół i dwie ławki, jako jeden mebel. Czy nie brzmi to jak przepis na szybkie urządzenie imprezy w plenerze? Zestaw jest bezproblemowy w przechowywaniu, a dodatkowo to świetne rozwiązanie dla małych przestrzeni. 

Przyjęcia na zewnątrz to wspaniała forma wspólnych spotkań, dlatego warto zainwestować w meble cateringowe, które będą wygodne, stabilne, a przy tym długowieczne. W zależności od naszych możliwości, możemy kupić zestawy mebli bankietowych albo postawić na krzesła czy ławki ze stołem. 

 

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień