Jak wybrać hamak ogrodowy?

Jak wybrać hamak ogrodowy?

Hamak ogrodowy nada Twojej przydomowej przestrzeni wyjątkowy klimat. Dzięki hamakowi do ogrodu stworzysz sobie egzotyczną przestrzeń na własnym kawałku posesji. Stwarzając hamakowy kącik w ogrodzie już nigdy nie znajdziesz wymówki na odłożenie odpoczynku na później. Zwolnij! Rozsiądź się wygodnie w hamaku do ogrodu i spijaj nektar z owoców Twojej ciężkiej pracy.

Jaki hamak ogrodowy dla Ciebie?

Hamak do ogrodu na stelażu z moskitierą bali 2 czekolada Indeks: Bali_2

Jeśli zależy Ci na delikatnym wprowadzeniu w ogrodową przestrzeń hamaka, to wybierz najprostszy model, czyli tradycyjny hamak ogrodowy dla jednej osoby. Zawieś go między drzewami lub na innym mocowaniu i korzystaj w każdej wolnej chwili.

Jeśli jednak zależy Ci na bardziej profesjonalnym przygotowaniu przestrzeni, przyda Ci się hamak ze stojakiem. Taki hamak na stelażu wyposażony jest w moskitierę, więc żadne owady nie będą Ci przeszkadzały nawet podczas wieczornego odpoczynku. Dzięki niemu nieco odgrodzisz się od świata, tworząc sobie osobistą przestrzeń w ogrodzie.

A może wolisz fotel hamakowy, czyli coś pomiędzy fotelem a hamakiem? Chyba raczej powinniśmy napisać, że to połączenie jednego i drugiego. W takim siedzisku zdecydowanie bardzo wygodnie posiedzisz i poczytasz książkę. Sprawdź nasze krzesła brazylijskie!

Wybieraj spośród hamaków różnych rodzajów, biorąc pod uwagę także to, kto będzie na nich odpoczywał. Inny będzie hamak dla dzieci, inny dla dorosłych. Optymalne długości dla jednych i drugich to:

- jednoosobowy hamak dla dorosłych: długość nie mniejsza niż 3,5 metra, szerokość 1,3 metra,

- jednoosobowy dla dzieci: długość nie mniejsza niż 2,5 metra, szerokość 1,2 metra.

 

Miejsce na hamak ogrodowy

Wielokolorowe krzesło brazylijskie ze stelażem Indeks: FHMK-100X58CM BRASIL COLOR

Hamak ogrodowy musisz dopasować przede wszystkim do przydomowej przestrzeni. W którym miejscu powinien się znajdować? Tam, gdzie dużo kwiatów i krzewów, czy może tam, gdzie drzewo lub parasol ogrodowy zapewnia dużo cienia? W zależności od tego, jak chcesz spędzać w nim czas – czytać czy opalać się – znajdź dla niego właściwą przestrzeń.

 

Hamak do ogrodu upiększy aranżację i da Ci mnóstwo przestrzeni do odpoczynku.