Jak urządzić przyjęcie w ogrodzie?

Jak urządzić przyjęcie w ogrodzie?

Przyjęcie w ogrodzie to niesamowita zabawa i bardzo rozkosznie spędzony czas na świeżym powietrzu. Trzeba tylko zamówić dobrą pogodę i można do woli bawić się i cieszyć w gronie najbliższych.

Wystrój na przyjęcie w ogrodzie

Aby uprzyjemnić sobie ten czas można dodatkowo zadbać o odpowiednią aranżację – dokładnie taką, jaką charakteryzują się przyjęcia, także te domowe. Impreza w ogrodzie będzie odwzorowaniem tego, co zwykle dzieje się podczas spotkania domowego.

Jakie elementy wpłyną na to, że przyjęcie w ogrodzie będzie cieszyło wzrok?

- Stół ogrodowy z obrusem udekorowany bukietem kwiatów;

- Girlandy kwiatowe lub ozdobne wstążki;

- Lampiony w ciepłych kolorach, które przydadzą się zwłaszcza wieczorem;

- Światełka, np. choinkowe, rozwieszone na drzewie (pamiętajcie o odpowiednim doborze, by zadbać o bezpieczeństwo).

Dekoracje stołu na przyjęcie w ogrodzie

Aluminiowy stół rozkładany mir-m13 Indeks: MIR_M13

Nie sposób nie wspomnieć o pysznych potrawach i innych smakołykach, które ozdobią ogrodowy stół. Zadbaj o to, by wszystkie przekąski podane były w najładniejszy sposób, jak to tylko możliwe. Ozdób je listkami ziół (np. bazylii), ułóż na dekoracyjnych talerzach, a do szklanek z napojami powkładaj ozdobne słomki lub parasolki. Możesz też pokusić się o zaznaczenie każdego miejsca siedzącego, np. balonikiem z helem.

Zestawy ogrodowe na przyjęcie w ogrodzie

W organizacji przyjęcia w ogrodzie pomogą dobrze dobrane zestawy ogrodowe, czyli wygodne krzesła oraz stoły na dużą liczbę osób. Możesz pokusić się o dobranie ich do konkretnego stylu, jaki będzie panował w Twoim ogrodzie. Dzięki temu wszystko będzie współgrało – i Twoje meble, i Twoje samopoczucie, a także dobre humory gości.

Luksusowe meble ogrodowe technorattan Indeks: MIR-Z2159 VERONA

Nie zapomnij o postawieniu wielkiego napisu informującego, jaką okazję świętujecie. Może to być forma tablicy dla najmłodszych albo po prostu ozdobnie przygotowany karton.