Jak urządzić przyjęcie w ogrodzie?

list W: Przyjęcie w ogrodzie Na: comment Komenatarz: 0 favorite Wejścia: 64

Przyjęcie w ogrodzie to niesamowita zabawa i bardzo rozkosznie spędzony czas na świeżym powietrzu. Trzeba tylko zamówić dobrą pogodę i można do woli bawić się i cieszyć w gronie najbliższych.

Wystrój na przyjęcie w ogrodzie

Aby uprzyjemnić sobie ten czas można dodatkowo zadbać o odpowiednią aranżację – dokładnie taką, jaką charakteryzują się przyjęcia, także te domowe. Impreza w ogrodzie będzie odwzorowaniem tego, co zwykle dzieje się podczas spotkania domowego.

Jakie elementy wpłyną na to, że przyjęcie w ogrodzie będzie cieszyło wzrok?

- Stół ogrodowy z obrusem udekorowany bukietem kwiatów;

- Girlandy kwiatowe lub ozdobne wstążki;

- Lampiony w ciepłych kolorach, które przydadzą się zwłaszcza wieczorem;

- Światełka, np. choinkowe, rozwieszone na drzewie (pamiętajcie o odpowiednim doborze, by zadbać o bezpieczeństwo).

Dekoracje stołu na przyjęcie w ogrodzie

Aluminiowy stół rozkładany mir-m13 Indeks: MIR_M13

Nie sposób nie wspomnieć o pysznych potrawach i innych smakołykach, które ozdobią ogrodowy stół. Zadbaj o to, by wszystkie przekąski podane były w najładniejszy sposób, jak to tylko możliwe. Ozdób je listkami ziół (np. bazylii), ułóż na dekoracyjnych talerzach, a do szklanek z napojami powkładaj ozdobne słomki lub parasolki. Możesz też pokusić się o zaznaczenie każdego miejsca siedzącego, np. balonikiem z helem.

Zestawy ogrodowe na przyjęcie w ogrodzie

W organizacji przyjęcia w ogrodzie pomogą dobrze dobrane zestawy ogrodowe, czyli wygodne krzesła oraz stoły na dużą liczbę osób. Możesz pokusić się o dobranie ich do konkretnego stylu, jaki będzie panował w Twoim ogrodzie. Dzięki temu wszystko będzie współgrało – i Twoje meble, i Twoje samopoczucie, a także dobre humory gości.

Luksusowe meble ogrodowe technorattan Indeks: MIR-Z2159 VERONA

Nie zapomnij o postawieniu wielkiego napisu informującego, jaką okazję świętujecie. Może to być forma tablicy dla najmłodszych albo po prostu ozdobnie przygotowany karton.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień