Hamaki we wnętrzach – modne aranżacje z hamakami do pokoju

Hamaki we wnętrzach – modne aranżacje z hamakami do pokoju

Hamak do pokoju pozwoli Ci stworzyć sobie egzotyczną przestrzeń do odpoczynku. Sprawdź, jakie aranżacje możesz wykorzystać w swoim domu.

Szukasz mebli do domu, które sprawią, że Twoje wnętrze będzie oryginalne? Śpieszymy z pomocą! Hamak nie musi znajdować się na zewnątrz. Można go wykorzystać równie dobrze jako hamak do pokoju, a przy okazji nadać wnętrzom niepospolitego charakteru. Jakie aranżacje z hamakiem do domu przekonują Cię najbardziej?

 

Hamak do pokoju w stylu boho

Hamak z siatki do pokoju - zielony Indeks: SHMK_200X80CM - SIATKOWY

Boho. Ten styl chyba najbardziej kojarzy się z odpoczynkiem i słodkim leniuchowaniem. Sprawdzi się w awangardowych aranżacjach wnętrz, dodając im smaczku. Hamak do pokoju w stylu boho charakteryzuje się ozdobnymi frędzlami i jasnymi (najczęściej pastelowymi, nude) kolorami. Hamak boho świetnie sprawdzi się w domu, ponieważ zwykle jest wykonany z materiałów, które nie są odporne na czynniki atmosferyczne. Możesz w nim spać, czytać, oglądać filmy. A to wszystko na leżąco albo na siedząco – do wyboru.

 

Brazylijski hamak do domu

Wielokolorowe krzesło brazylijskie ze stelażem Indeks: FHMK-100X58CM BRASIL COLOR

Tam, gdzie jest mniej miejsca, sprawdzi się raczej hamak do domu nazywany fotelem brazylijskim. Bardziej przypomina on wiszący fotel, dlatego zajmie mniej miejsca. Dostępny jest w różnych wzorach i kolorach, ale najważniejsze w tym przypadku jest to, że potrzeba na niego nieco mniej miejsca niż na tradycyjny hamak.

Jest bardzo wygodny w użytkowaniu i świetnie dopełnia całości koncepcji na wykończenie mieszkania.

Hamak do pokoju – gdzie umieścić?

Aby aranżacja z hamakiem była nie tylko wygodna, ale i wpasowywała się we wnętrze, trzeba przemyśleć, gdzie zostanie on umieszczony. Może obok sofy, gdzie będzie pełnił role fotela? A może bezpośrednio przez telewizorem – jeśli jesteś fanem oglądania filmów.

Na pewno warto umieścić go wśród kwiatów, dzięki czemu możliwe jest stworzenie sobie egzotycznej przestrzeni do wypoczynku.

Hamak do domu to oryginalny pomysł, który na pewno spotka się z uznaniem wszystkich domowników.